EMWO Meble

Stoły Drewniane

Eleganckie stoły drewniane wdzierają się do naszych domów i starają się zastąpić meble sklejkowe, kiepskiej jakości. Tani mebel oczywiście może być piękny, ale niestety zwykle nie jest niezawodny. Niezawodność trzeba umieć uzyskać. Produkując stół z litego drewna, nie sposób nie oddać w Twoje ręce stołu niezawodnego. To wspaniałej jakości produkty o wysokim standardzie i trwałości.

Urządzanie stylowego lokum to prawdziwa przyjemność, ale trzeba się dobrze zorientować w meblach dostępnych na rynku, by faktycznie wybrać to, co warto mieć. Stół to przede wszystkim serce jadalni lub kuchni, ale zarazem jest to mebel typowo użytkowy, dlatego powinien być przede wszystkim trwały i piękny. Czasami trudno jest te dwie funkcje ze sobą połączyć. Nam się to jak najbardziej udało i dlatego dziś prezentujemy wyjątkową kolekcję niesamowitych, eleganckich stołów drewnianych. Te stylowe prostokątne meble, posiadają niebywałą formę, ale z drugiej strony emanuje od nich duch prostoty – jakże cennej i miłej oku. Dzięki niewyrafinowanym kompozycjom, z łatwością wpasujesz stoły drewniane do jadalni, a nawet do salonu. Eleganckie stoły drewniane to szlachetny design, któremu nie wolno się oprzeć.

Podchodząc do wyboru stołu, musisz zdecydować do jakiego pomieszczenia będzie Ci on potrzebny oraz ile miejsc powinno się przy nim znaleźć.

Stół drewniany 180cm z czarnymi nogami / Dębowy Stół drewniany 180cm z czarnymi nogami / Dębowy
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
6 900,00 zł -16% 00:00:00
5 799,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stół drewniany loftowy 180cm / Orzech Stół drewniany loftowy 180cm / Orzech
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
8 800,00 zł -11% 00:00:00
7 799,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stół drewniany loftowy 190cm / Orzech Stół drewniany loftowy 190cm / Orzech
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
9 500,00 zł -16% 00:00:00
7 999,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stół drewniany nowoczesny 200cm / Orzech Stół drewniany nowoczesny 200cm / Orzech
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
9 500,00 zł -15% 00:00:00
8 059,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stół loftowy 190cm z czarnymi nogami / Dębowy Stół loftowy 190cm z czarnymi nogami / Dębowy
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
6 800,00 zł -12% 00:00:00
5 969,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Stół loftowy drewniany 200cm z czarnymi nogami / Dębowy Stół loftowy drewniany 200cm z czarnymi nogami / Dębowy
Producent: EMWOmeble (T)
Cena:
7 250,00 zł -16% 00:00:00
6 099,80 zł
Wysyłka w 6 tygodni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mały stół kuchenny NP 80x80 dąb sonoma Mały stół kuchenny NP 80x80 dąb sonoma
Cena:
349,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
Stół kuchenny NP 120x80 dąb sonoma Stół kuchenny NP 120x80 dąb sonoma
Cena:
389,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
Stół okrągły rozkładany FONTI F-10 / Dąb karmel Stół okrągły rozkładany FONTI F-10 / Dąb karmel
Producent: Jarstol
Cena:
1 979,00 zł
Wysyłka w 35 dni
szt.
zobacz więcej
Stół prostokątny rozkładany MARMO 08 dąb artisan/san sebastian Stół prostokątny rozkładany MARMO 08 dąb artisan/san sebastian
Producent: LENART
Cena:
1 279,00 zł
Wysyłka w 4-5 tygodni
szt.
zobacz więcej
Stół skandynawski NP 120x80 dąb sonoma + biały Stół skandynawski NP 120x80 dąb sonoma + biały
Cena:
389,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
Stół skandynawski NP 80x80 dąb sonoma + biały Stół skandynawski NP 80x80 dąb sonoma + biały
Cena:
349,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej

Stoły drewniane do jadalni

W nowoczesnych domach, sercem staje się jadalnia i właśnie stoły drewniane do jadalni, są ich centralnym punktem. To przy nich spożywamy rodzinne posiłki, toczymy wojny karciane czy gramy w planszówki. Stół zaprojektowany w zgodzie z naturą oraz współcześnie obowiązującymi standardami, będzie zawsze funkcjonalną ozdobą Twojego domu. Te piękne, drewniane blaty w kształcie ujarzmionego prostokąta, są świadkami rodzinnych i przyjacielskich spotkań. To przy nich tak wiele się dzieje, opowiada i wydarza. Prostota tych mebli ujęta w szlachetnym, drewnianym blacie, ujarzmiona jest zwykle w kształcie nóg. Nowoczesne stoły drewniane do jadalni, to dziś meble w rozmaitych stylach, z designerskimi metalowymi nogami lub fantastycznymi ujęciami samego blatu. Produkujemy stoły z blatem z litego drewna -

  • dębowego
  • orzechowego
  • brzozowego
  • jesionowego.

Każdy z rodzaju drewna wyróżnia się nieco inną barwą, twardością oraz ułożeniem słojów. Nawet wybierając dwa takie same stoły dębowe, będą one bardzo różne – właśnie poprzez wzgląd na sam blat i ułożenie słojów – takiego efektu nie odnajdziesz na blatach z materiału drewnopodobnego. Natura jest bowiem jedna i nie sposób znaleźć dwóch tych samych elementów. Nawet ten sam kawałek drewna pocięty na kilka desek, nie da nam identycznych plastrów drewna. Fakt, że zawsze będą one różne, stanowi o ich nieprzeciętności oraz urodzie.

Stoły drewniane do jadalni naszej produkcji to meble z klasą, duże i idealnie wykonane. Z powodzeniem dopasujesz je do swojej jadalni, zwłaszcza, że to od Ciebie zależy, jakim sposobem wykończony zostanie blat (natural, classic czy modern) oraz jaka będzie jego szerokość. Wymienione tutaj zakończenia blatu, pozwolą Ci jeszcze precyzyjniej dobrać stół do konkretnego pomieszczenia oraz stylizacji, dla której planujesz go zakupić.

Nowoczesny design stołu drewnianego do jadalni zachwyca i ujarzmia nawet najbardziej wyrafinowane spojrzenia oraz gusta. To ponadczasowe meble wykonane z litego drewna.

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego stołu, który w sposób naturalny wyznaczy Ci przestrzeń łączącą salon z kuchnią, czyli stworzy miejsce jadalniane, koniecznie wybierz prostokątny model drewnianego stołu, dającego Ci możliwość wyznaczenia miejsc dla gości wyjątkowych. Ma to szczególne znaczenie np. podczas świąt i spotkań, na których zaprosisz seniorów rodu.

Duże drewniane stoły do jadalni

Dla niektórych jadalnia, to nic innego, jak wyjście kuchni poza jej próg, dla innych natomiast nowoczesne ujęcie bycia pośród ludźmi. Duże drewniane stoły do jadalni zachwycają pięknem i nowatorskim ujęciem prostoty. Zapraszają do wspólnej rozmowy, przygotowywania potraw dla całej rodziny – bo nie zawsze przecież jest tyle miejsca w kuchni oraz przede wszystkim zapraszają do wspólnej konsumpcji tego, co przygotowano w rodzinnym gronie.

Duże drewniane stoły do jadalni to idealne połączenie naturalnego drewna z tworzywem, jakim jest metal. To tak, jakbyśmy połączyli jasne niebo z czarnym piekłem – taki kontrast poprzez swoją nieprzewidywalność, jest po prostu… piękny, bo właśnie piękno to niecodzienność i niesamowity urok tego, co wydając się być okiełznane, wciąż takie nie do końca jest. Jako, że każdy piękno rozumie na swój sposób, my dajemy Ci możliwość skonstruowania swojego dużego drewnianego stołu do jadalni lub salonu.

Designerskie stoły drewniane do salonu

W salonie stół także bywa meblem honorowym, choć zwyczajowo produkuje się dla tego pomieszczenia nieco mniejsze stoły. Stoły drewniane do salonu są jednak niezbędne wówczas, kiedy Twoja kuchnia jest zbyt mała a możliwości wyznaczenia jadalni, po prostu nie masz. Wówczas to salon zaczyna pełnić funkcję reprezentatywną a drewniany blat stołu zaczyna być świadkiem rodzinnego życia. Ten bardzo solidny, drewniany blat zniesie naprawdę wiele. Jego naturalna wytrzymałość stanowi najwspanialszą jego cechę. Zapewni niezawodne użytkowanie przez długie lata.

Stół drewniany do salonu spełnia także funkcję reprezentatywną, dlatego musisz dobrać go idealnie do pozostałych mebli i z pewnością z pomocą przyjdą Ci jego… nogi. Zamawiając swój idealny model stołu, możesz wybrać nie tylko formę wykończenia blatu, ale i wzór nóżek, które będą ów blat utrzymywały. Masz do wyboru jeden z aż ośmiu wzorów, od nóżek cienkich, po te masywniejsze. Wyjątkowym modelem nóżek, jest Island, który oferuje Ci dodatkową półkę pod blatem – w sam raz na schowanie książki czy gry na czas posiłku, albo na pilota od telewizora.

Są to tak nowoczesne wzory, ze z łatwością dopasujesz do nich wybrany model krzeseł do salonu, które dopełnią całości i zaproszą do tego, byś wraz z bliskimi skorzystał/a z gościnności Twojego stołu drewnianego. Do salonu zapraszasz gości, dlatego przestrzeń którą tutaj stworzysz, musisz doprecyzować i starannie dopieścić. Musisz także wybrać stół, który poza elegancją i solidnością, skupia w sobie reprezentatywność i ducha nonszalancji.

Stoły drewniane z czarnymi nogami

Stoły drewniane z czarnymi nogami, to must have, którego nie sposób pominąć przy podejmowaniu decyzji o wyborze nowego stołu. Twoja decyzja o kupnie stołu z drewnianym blatem oraz metalowymi nogami w kolorze klasycznej czerni, to niewątpliwie jedna z lepszych decyzji w kwestii wyboru mebli. Przede wszystkim dlatego, że meble z litego drewna są bardzo trwałe i wytrzymałe a ich urok nieprzemijalny. Stoły drewniane z czarnymi nogami to klasa sama w sobie. Drewno od wiek wieków idealnie komponuje się z kolorem czarnym, stosunkowo zaś niedawno okazało się, że ponadczasowość tego materiału, najlepiej jest wydobyć łącząc je z metalem – cudowne zespolenie takiego mebla, rozświetli każde wnętrze – czy to jadalnię czy salon, nawet w kuchni odda swój urok. Takiego połączenia nie można sobie odpuścić i go po prostu nie mieć.

Stoły drewniane z czarnymi nogami wyśmienicie oddają urok nowoczesności, ale także stylu industrialnego czy loftowego. Wyjątkowy stół dla rodzinny nada smaku Twojemu wnętrzu. Urządzając pomieszczenie w stricte loftowym czy chłodnym industrialnym stylu, duży dość posępny mebel będzie tutaj w sam raz. Doda klimatycznego wdzięku oraz wytwornej elegancji, której nie może zabraknąć ani w jadalni, ani w salonie. Stoły drewniane z czarnymi nogami z metalu, jeszcze do niedawna obecne bywały głównie w restauracjach nastawionych na wszechobecny smak, ale dziś zaczynają brylować wszędzie tam, gdzie są stylowi ludzie. Duży i masywny blat to gościnność i chęć współ-bycia z innymi. Masywność ta zaś nie może być wsparta na nijakich nóżkach, bo prędzej czy później załamią się pod jego ciężarem przygniatając wypracowane relacje przyjaźni i rodzinnej wzajemności.

Cudowne stoły z drewna nadadzą świetlistości wnętrzom. Rozjaśnią nawet najbardziej ciemne wnętrza – nie zawsze przecież w naszych domach i mieszkaniach, jasność wpada idealnie. Czasami zwyczajnie nie mamy wpływu na to, że nieopodal stoi wysoki budynek czy drzewo zacieniające nasze wnętrze. Jasny blat stołu znakomicie sobie z tym poradzi.

Piękne stoły drewniane w ofercie sklepu Emwomeble.pl

Piękne stoły drewniane cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są szalenie polecane przez światowych designerów i aranżerów wnętrz. To co modne na zachodzie, wkracza na salony także i u nas. Na uwagę zasługują designerskie wzory nóżek metalowych. Możesz mieć piękny drewniany stół z dwoma nogami, które pozwolą Ci wygodnie zasiąść także przy jego węższej stronie oraz całkowicie wsunąć pod blat krzesło. To noga zbudowana z 3ramion – niesamowicie elegancka i zapewniająca stabilność. Ciekawą formę stanowią także nieco cieńsze nogi skonstruowane z metalowych prętów, które doskonale podtrzymują solidny drewniany blat. Także i cztery gustowne nogi są wciąż w modzie.

Zaprojektuj swój ulubiony piękny drewniany stół samodzielnie i ciesz się niebywałym jego pięknem przez wiele lat. Wybierz rozmiar, kolor blatu oraz dopasuj nogi, które będą idealnie współgrały z Twoimi krzesłami. Piękne drewniane stoły na zamówienie nie podlegają zwrotowi, dlatego solidnie się zastanów nad kolorystyką i ogólnym jego wdziękiem.

Polecane podstrony w kategorii: Stoły Drewniane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium