Łóżka drewniane 140x200

Łóżka drewniane 140x200 dedykowane są do niewielkich pomieszczeń sypialnianych. Zawsze odznaczają się niesamowitym designem, komfortem użytkowym na najwyższym poziomie oraz praktycznymi zastosowaniami mającymi bardzo istotne znaczenie w codziennym funkcjonowaniu. 

Łóżko drewniane 140x200 naszej firmy wykonane zostało zawsze z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy jego element. Rama oraz dołączony do niej stelaż to solidność i wytrzymałość na długie lata użytkowania. Bezpośrednio z ramy wyłania się elegancki i zawsze komfortowy zagłówek wypełniony wewnątrz miękką pianką. Dla dodania całości smaku i kunsztu często, żeby nie powiedzieć bardzo często zagłówek w łóżku drewnianym 140x200 zostaje udekorowany guzikami tapicerowanymi czy w innych modelach pięknie mieniącymi się kryształkami. 

Łóżko drewniane 140, które oferujemy naszym klientom posiada tapicerkę obita przy użyciu tkaniny obiciowej welurowej, ze skóry ekologicznej bądź z innej tkaniny wysokogatunkowej. Zawsze jest to materiał oryginalnie się prezentujący, bardzo prosty do utrzymania w czystości oraz solidny i wytrzymały na wszelkiego rodzaju przetarcia czy nawet rozdarcia. 

Zastosowana kolorystyka to barwy ponadczasowe ale też w niektórych modelach oryginalne i odważnej. Mowa tutaj na przykład o morskim odcieniu turkusu Czu marynarskim granacie. Jeśli chodzi o barwy ponadczasowe, to zdecydowanie prym wiedzie łóżko białe drewniane 140x200 ale też modele utrzymane w tonacjach beżu, popielu czy zawsze eleganckiej i szykownej czerni. 

Do praktycznych rozwiązań naszych drewnianych łóżek w rozmiarze 140x200 należą pojemniki na pościel. Pojemniki w niektórych modelach umieszczane są pod stelażem z materacem, a jeszcze w innych w ramach łóżek i są to wtedy oryginalne szuflady rozmieszczone proporcjonalnie. Łóżko drewniane  140x200 z pojemnikiem na pościel to bardzo ważne rozwiązanie konstrukcyjne. Nasi klienci niemalże zawsze poszukują dodatkowego miejsca do przechowywania, a nasze pojemniki są bardzo pojemne i pomogą zaprowadzić w sypialni wymarzony porządek. 

Łóżko drewniane 140x200 z pojemnikiem umieszczonym pod stelażem z materacem cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na swoją pojemność. To jeden z największych pojemników na pościel, który śmiało można porównać do pakownej szafy, tylko w tym przypadku w poziomie. 

Łóżko drewniane 140x200 z szufladami to także opcja interesująca i dla tradycjonalistów. Szuflady są bardzo wygodne w użytkowaniu i praktycznie niewidoczne po ich zasunięciu. Dzięki nim w sypialni zapanuje wymarzony porządek, a wszystkie sypialniane niezbędniki będą w zasięgu ręki. 

Łóżka do sypialni drewniane 140x200 naszej firmy do propozycja dla niewielkich pomieszczeń sypialnianych, gdzie każdy metr kwadratowy ma zasadnicze znaczenie. Sprawdzą się, bowiem nie obciążą dodatkowo wnętrza, a nawet dodadzą mu lekkości i zwiewności. Dzięki swym unikatowym rozwiązaniom konstrukcyjnym znacznie ułatwią codzienne funkcjonowanie i codzienny pęd przed wyjściem z domu. Poza tym to najniższa na rynku cena za najwyższą jakość. 

Aktywne filtry