EMWO Meble
Sposoby Płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Przelew natychmiastowy

Szybka i bezpieczna metoda płatności realizowana przez firmę Autopay (więcej o firmie). Po wybraniu tej metody płatności możesz wybrać swój ulubiony bank lista poniżej.


Blik


BLIK to sposób płatności dostępny w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, Noble Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A. i Spółdzielczej Grupy Bankowej.
(Więcej informacji)


Przelewy24


Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez firmę - Przelewy24 (więcej o firmie)


PayU / PayU Raty


Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez firmę - PayU / PayU Raty (więcej o firmie)


Przelew Tradycyjny (na konto bankowe)


Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu :
PPH LUZ s.c Szlagor Marek Szlagor Wojciech
46-203 KLUCZBORK
UL.KOŁŁĄTAJA 8
NIP: 751-000-05-34
Bank Spółdzielczy w Wołczynie Oddział Kluczbork
10 8876 0009 0036 8155 1000 0007

W tytule przelewu prosimy o umieszczenie numeru zamówienia ze sklepu. W ten sposób będzie nam łatwiej zidentyfikować płatność.


Za pobraniem


Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W przypadku wybrania formy za pobraniem naliczana jest dodatkowa w wysokości 20 zł. 


CA Raty


Raty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole
wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową
przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego
potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS
umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
PPH LUZ s.c oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium