EMWO Meble
Kontakt

Adres
PPH LUZ SPÓŁKA CYWILNA SZLAGOR MAREK SZLAGOR WOJCIECH
Ul. Kołłątaja, 8
46-203 Kluczbork NIP: 7510000534

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-17:00): +48 77 540 7847
Kontakt mailowy: sklep@emwomeble.pl

Nasz sklep używa oprogramowania do sklepów internetowych - Shoper

Wysyłając wiadomość do sklepu na adres sklep@emwomeble.pl, akceptujesz naszą politykę prywatności. 
Cały tekst dostępny jest pod linkiem - https://emwomeble.pl/pl/i/Polityka-Prywatnosci/6

Dane są przechowywane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora, nie dłużej jednak niż przez okres przedawnienia roszczeń w stosunku do osoby, której dane dotyczą, z tytułu prowadzonej przez Administratora działalności gospodarczej. Okres przedawnienia określają przepisy prawa, w szczególności kodeksu cywilnego (podstawowy termin przedawnienia dla roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej wynosi trzy lata, a dla umowy sprzedaży dwa lata).


Dane mogą być także przetwarzane do momentu wycofania udzielonej zgody. W przypadku wyrażonej zgody Usługobiorcy przysługuje prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administrator nie może przetwarzać danych w celu badania satysfakcji klienta w przypadku wyrażenia skutecznego sprzeciwu w tym zakresie przez osobę, której dane dotyczą. 

Adres poczty elektronicznej

W celu cofnięcia udzielonej zgody należy skontaktować się z Administratorem poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie na adres firmy lub pocztą elektroniczną na adres Administratora sklep@emwomeble.pl lub korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Sklepu Internetowego. Kontakt w związku z realizacją uprawnień możliwy jest także poprzez przesłanie wiadomości na adres Inspektora Ochrony Danych: IODO@emwomeble.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych - IODO@emwomeble.pl


Cały tekst dostępny jest pod linkiem - https://emwomeble.pl/pl/i/Polityka-Prywatnosci/6

Nasz sklep używa oprogramowania Shoper. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium