EMWO Meble

Materace z PAMIĘCIĄ

Materace z pamięcią

Materace z pamięcią, czym w ogóle się wyróżniają spośród tradycyjnych materacy? Posiadamy wiele modeli materacy z pamięcią, które różnią się twardością oraz charakterem. To naprawdę nowoczesna i świetna formuła. Wszystkie z nich wypełnione są pianką pamięciową, która odpowiada za idealne dopasowanie się do ciała. Jest to pianka o dużej gęstości i używana głównie do produkcji materacy.

Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy wiele materacy z pianką i dokonaliśmy najlepszych wyborów i największych starań, by pianki pamięciowe dostosowały się indywidualnie do preferencji i potrzeb użytkownika.

Materace z pamięcią pozwalają się wręcz w nim zatopić w punkcie, na który najmocniej naciskamy. Przytulny sen w otulającym nas materacu, bez poczucia, że materac nas „wciąga”.

Materace z pamięcią wyróżnia skala twardości, aby każdy mógł dopasować idealny materac z pamięcią do siebie. Zazwyczaj poziomy twardości znajdują się w granicach H1 – H4. Dla wyjaśnienia H1 jest bardzo miękkim materacem, natomiast H4 najtwardszym (w tym przypadku). Nasz sklep EMWOmeble.pl oferuje materace H3, czyli średnio twarde oraz H4, czyli twarde. Najbardziej standardowym wyborem, będzie po prostu materac z pamięcią o twardości H3. Większość osób na takim materacu będzie czuła się komfortowo i wygodnie. Jest odpowiedni dla szerokiego grona użytkowników. Przyjęło się, że im twardszy materac, tym oczywiście lepiej.

Materace z pamięcią powinny być dopasowane do masy ciała. Im mniejsza masa, tym mniejszy nacisk jest na materac i tym samym materac może być bardziej miękki, natomiast im większa waga, tym materac z pamięcią powinien być już twardszy. Dlaczego? Nie tylko ze względu zdrowotnych, ale również dlatego, że warstwa materaca ugina się pod masą ciała człowieka i należy zapobiec poczucia zapadania się w materacu niemal na sam stelaż.

Materace z pamięcią – zapomnij o bólu pleców

Idealny materac z pamięcią powinien zapewnić odpowiednie wsparcie całego ciała podczas snu oraz świetnie izolować ruch. Natomiast w zestawie z dobrym łóżkiem powinien dostarczać najlepszego komfortu oraz zapewnić regenerację na każdy dzień. Materac z pamięcią redukuje nacisk i jest idealny dla osób odczuwających jakikolwiek dyskomfort spowodowany bólem pleców podczas snu. Materac z pamięcią kształtu będą świetnym wyborem dla osób, które cierpią bóle pleców, szyi, czy nawet bioder podczas codziennego wstawania. Ból jest nie do zniesienia. Kto chciałby codziennie budzić się i wstawać odczuwając dyskomfort? To wpływa na złe samopoczucie już od samego rana…

Materace z pamięcią dopasowują się do konturów ciała i nie posiadają punktów, na które wywieramy główny nacisk np. w górnej części – gdzie dociskamy materac głową itp. Materac z pamięcią gwarantuje zdrowy i komfortowy sen oraz wypoczynek poprzez odpowiednie ułożenie ciała. Docenią to przede wszystkim osoby, które cierpią na ból pleców. Podparcie kręgosłupa oraz odciążenie i rozluźnienie mięśni pozwoli zregenerować organizm. Co więcej, otwarta budowa materaca z pamięcią kształtu pozwala na dostęp i przepływ powietrza. Zapobiega to pozostawaniu wilgoci, a utrzymująca się temperatura oddaje ciepło na obolałe ciało łagodząc te bóle i dolegliwości.

Materace z pamięcią kształtu – jeszcze lepsza jakość snu!

Materace z pamięcią kształty są wykonane z pianki, która odkształca się w punktach największego nacisku, a następnie wraca do swojej poprzedniej postaci. Równomiernie rozkłada ciężar użytkownika, przy czym te punkty nacisku nie są widoczne i nie wpływają na odpowiednią postawę podczas snu. Pozwala to na indywidualne podparcie dostosowane do użytkownika. Dopasowując się w dokładny kształt naszego ciała materac z pamięcią kształtu zapobiega również przebudzeniu się, gdy osoba obok wierci się podczas snu lub zmienia pozycję. Ciężary ciała są równomiernie rozłożone.

Materace z pamięcią kształtu nie oddają nieprzyjemnego dźwięku, a osoba, która porusz się obok nie powoduje hałasu.

Materace z pamięcią kształtu są lżejsze niż typowe materace do łóżka i zapewniają najlepsze podparcie ciała. Większość z nich nie trzeba nawet przewracać po czasie. Tak nowoczesna formuła... materace z pamięcią reagują na nacisk, a oddychające modele nawet na ciepło! Niektóre z materacy posiadają włókna klimatyzujące, które zapobiegają poceniu się. Wilgoć jest szybko rozprowadzana i nie wnika w głąb, a jest rozprowadzana w powietrzu.

Pamiętaj również, że materace z pamięcią kształtu, jak i każde inne, wymagają pielęgnacji, a przy wyraźnych śladach użytkowania wymiany na nowe (lecz to naprawdę nie nastąpi tak prędko, są mega trwałe!). Wszystkie nasze materace z pamięcią kształtu produkowane są starannie, a do ich produkcji używane są bezpieczne i ekologiczne materiały. Są dobrze tolerowane przez skórę oraz miłe i gładkie dla ciała.

W naszej ofercie posiadamy również materace z pamięcią, które są hipoalergiczne – nie uczulają, będą świetnie dla alergików. Bakterie i roztocze również nie mają do nich wstępu. Materaca z pamięcią zapewniają wysoki poziom higieny.

Materace z pamięcią kształtu opinie

Materace z pamięcią kształtu opinie mają znaczenie! Według wielu to najlepszy materac do łóżka dla każdej osoby! Dla kobiety, mężczyzny oraz dzieci. Materiał materaca jest przyjemny w dotyku, dzięki czemu czujemy się wygodnie i przytulnie. To wpływa na nasze zasypianie, sen i samopoczucie.

Materace z pamięcią kształtu do również najlepszy wybór dla par. Ich struktura zmniejsza przenoszenie ruchu drugiej osoby, na stronę osoby, która śpi obok. Materace z pamięcią kształtu to wiele rodzajów i modeli, więc z pewnością każdy znajdzie idealny dla siebie. Znakomicie dopasowują się do wagi i kształtu ciała użytkownika.

Materace z pamięcią kształtu opinie mają najlepsze. Posiadają otwartą budowę, dzięki czemu zapewniają wentylację powietrza i odparowanie wilgoci z materaca. Swobodna regulacja temperatury zapobiega zbieraniu się bakterii czy roztoczy, które robią wilgotne środowiska. To ważne szczególnie dla osób, które zmagają się z alergią. W opisie każdego modelu uwzględnione są właściwości hipoalergiczne oraz antyroztoczowe.

Łóżko z materacem z pamięcią kształtu zapewnia bezbłędne wsparcie i dobrą wentylację.

Materace z pamięcią mogą być stosowane przez osoby z wadami postawy oraz osoby z bólami pleców lub schorzeniami związanymi ze zwyrodnieniem kręgosłupa, ponieważ zapewnia jednolite podparcie w każdym punkcie naszych pleców i prawidłową postawę przez całą noc. To klucz do dobrego snu i regeneracji.

MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 120x200x18 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 120x200x18
Producent: EMWOmeble
Cena:
860,00 zł -7% 00:00:00
799,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 140x200x18 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 140x200x18
Producent: EMWOmeble
Cena:
940,00 zł -4% 00:00:00
899,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 160x200x18 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 160x200x18
Producent: EMWOmeble
Cena:
1 090,00 zł -13% 00:00:00
949,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 180x200x18 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO + KOKOS - MODEL PREMIUM 180x200x18
Producent: EMWOmeble
Cena:
1 040,00 zł -4% 00:00:00
999,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 120x200x18 TW. H4 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 120x200x18 TW. H4
Producent: EMWOmeble
Cena:
859,00 zł -10% 00:00:00
769,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 140x200x18 TW. H4 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 140x200x18 TW. H4
Producent: EMWOmeble
Cena:
890,00 zł -10% 00:00:00
799,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 160x200x18 TW. H4 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 160x200x18 TW. H4
Producent: EMWOmeble
Cena:
940,00 zł -10% 00:00:00
850,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 180x200x18 TW. H4 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 180x200x18 TW. H4
Producent: EMWOmeble
Cena:
990,00 zł -9% 00:00:00
899,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 90x200x18 TW. H4 MATERAC KIESZENIOWY + VISCO - MODEL HAMAL 90x200x18 TW. H4
Producent: EMWOmeble
Cena:
600,00 zł
Wysyłka w 5 dni
szt.
zobacz więcej

 

Sprawdź pozostałe kategorie:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium