Łoża tapicerowane z pojemnikiem | Sklep EMWO Meble

Łóżka z pojemnikiem

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem  to rozwiązanie bardzo praktyczne. Dlatego zadbaliśmy by w naszej ofercie znalazło się wiele modeli z taką właśnie funkcją. Taki pojemnik zapewni porządek na dłużej , a wszystkie rzeczy, które nie miały do tej pory miejsca, z pewnością je znajdą. Niejeden pojemnik pomieści bowiem nie tylko pościel ale też wiele innych drobiazgów. 

 

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel to sprawdzone rozwiązanie. W modelach naszych łóżek umieszczamy je albo pod stelażem z materacem i zajmują one wtedy całą powierzchnię pod nim. Dostęp do takiego pojemnika jest bardzo prosty, dzięki zamontowanemu podnośnikowi gazowemu. Nie wymaga on ponadto użycia siły. Poradzi więc sobie z tą czynnością każdy.

Łóżko do sypialni z pojemnikiem – szuflady. W ofercie posiadamy modele, które zamiast pod stelażem, pojemnik na pościel skrywają w ramie. Są to w takim przypadku pojemne i wygodne szuflady umieszczane po obu stronach ramy i w przedniej jej części. Z pewnością oprócz pościeli w takich szufladach zmieści się też wiele innych rzeczy. Szuflady pokryte są tym samym materiałem obiciowym co rama. Są wiec niewidoczne i stanowią dodatkową dekorację.

 

Łóżko z pojemnikiem na pościel to opcja bardzo praktyczna. Wyeksponuje walory mebla w ciągu dnia, kiedy to zniknie pościel, a dzięki odpowiedniej narzucie czy dekoracyjnym poduszkom sprawimy, że wszystkie cechy podkreślające design mebla zostaną wysunięte na plan pierwszy.

Łóżka tapicerowane z pojemnikiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych odbiorców. Dlatego mnóstwo naszych modeli je posiada.

Łóżko z pojemnikiem sprawdzi się szczególnie w małej sypialni, gdzie możemy ukryć wszystkie zbędne rzeczy i w ten sposób dodać pomieszczeniu lekkości i zwiewności. To rozwiązanie dla miłośników nieskazitelnego porządku i ładu. Dzięki naszym modelom łóżek porządek zagości w sypialni na długo. Walizka podróżna, odzież narciarska czy szereg drobiazgów nieużywanych codziennie z powodzeniem może znaleźć swoje miejsce właśnie w takim pojemniku.

Opcja pojemnika tyczy się praktycznie wszystkich modeli naszych mebli. Od tych najmniejszych po największe ale tez nowoczesne i klasyczne. Nie ma tu ogranicznika. Pojemnik nie decyduje bowiem o stylu łóżka, a o jego praktycznym zastosowaniu w codziennym użytkowaniu. Jest niewątpliwie walorem mebla.

Aktywne filtry