EMWO Meble
Zwroty i Reklamacje

Reklamacje

Rozumiemy, że czasami dochodzi do sytuacji niekomfortowych jakimi są błędy w wysyłce lub uszkodzenie danego towaru. W każdej takiej sprawie prosimy napisać maila na adres reklamacje@emwomeble.pl z dopiskiem i numerem zamówienia np. "Reklamacja zam. nr 00000" 

Formularz reklamacyjny znajdziesz [TUTAJ] 


Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny liczone od dnia dostarczenia towaru. Dla Państwa wygody wydłużamy czas na odstąpienie od umowy o dodatkowe 36 dni pod warunkiem, że towar nie posiada śladów użytkowania i jest nie uszkodzony. 

Po przesłaniu informacji o odstąpieniu od umowy mają Państwo 14 dni na zwrot zakupionego towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną reklamacje@emwomeble.pl).

Więcej informacji znajdą Państwo w punkcie 8 regulaminu na stronie : https://emwomeble.pl/pl/i/Regulamin/4

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY opracowany na podstawie załącznika numer 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy, koszty transportu przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący )

Formularz zwrotu towaru znajdziesz [TUTAJ] 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium