BEZPIECZEŃSTWO TWOICH ZAKUPÓW GWARANTUJEMY, SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ GWARANCJI DO 10.000 ZŁ
Zwroty i Reklamacje

Rozumiemy, że czasami dochodzi do sytuacji niekomfortowych jakimi są błędy w wysyłce lub uszkodzenie danego towaru. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom udostępniliśmy panel do składania reklamacji, który pozwoli nam w szybki sposób obsłużyć Państwa zgłoszenie, skontaktować się z Państwem, czy też udzielić informacji na temat etapu realizacji reklamacji. 

Panel znajdą Państwo pod adresem: 


Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Po przesłaniu informacji o odstąpieniu od umowy mają Państwo 14 dni na zwrot zakupionego towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną ).

Więcej informacji znajdą Państwo w punkcie 8 regulaminu na stronie : https://emwomeble.pl/content/2-legal-notice

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY opracowany na podstawie załącznika numer 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy, koszty transportu przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący )

Formularz odstąpienia od umowy dostępny do pobrania ze strony : 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium