Łóżka metalowe - białe - cena | Sklep EMWO Meble

Łóżka metalowe

Wybierając łóżko do sypialni często zwracamy szczególną uwagę na jego ramę. Wybieramy pośród ram drewnianych czy metalowych. Ilość zwolenników jest podzielona, stąd zadbaliśmy o odpowiednio bogaty wybór wśród modeli z ramą zarówno jedną, jak i drugą.

Łóżka metalowe do sypialni stylizowane są i na styl nowoczesny, jak i klasyczny. Niebanalny kształt ramy, wezgłowia czy nowinki technologiczne wbudowane w mebel to cechy, które możemy odnaleźć w modelach z ramą metalową. Także kolor to szerokie możliwości decyzyjne klienta. Zadbaliśmy o to aby spełnić oczekiwania wszystkich. Łóżka metalowe nowoczesne to gwarancja najwyższej jakości, komfortu użytkowego oraz designu, który zachwyca niejednego projektanta wnętrz.

Łóżka metalowe oprócz ramy tworzy stelaż z listew sprężynujących. Bezpośrednio z ramą zazwyczaj łączy się zagłówek stanowiący idealny relaks dla zmęczonego po całym dniu kręgosłupa. Meble obite są tkaniną tapicerską wysokiej jakości. Często jest to welur czy wysokiej jakości skóra ekologiczna.  Efektowne pikowanie zarówno na wezgłowiu, jak i froncie mebli to kolejne cechy stanowiące niesamowitym designie. Łóżka osadzane są na niewielkich stopkach, które zdecydowanie ułatwiają przesunięcie mebla, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Białe łóżka metalowe

Biel jest kolorem, który nigdy nie wychodzi  z mody. Jego ponadczasowość sprawia, że staramy się wprowadzać do naszej oferty coraz to bardziej interesujące modele właśnie w takiej kolorystyce. Co decyduje o takiej popularności tej barwy. Przede wszystkim możliwość zestawienia z wieloma innymi odcieniami. Poza tym kolor ten wręcz idealnie sprawdza się w ciemniejszych i mniejszych pomieszczeniach, dodając tym samym wnętrzu dodatkowego rozświetlenia. Wkomponuje się idealnie zarówno we wnętrze nowoczesne, jak i klasyczne, a dzięki dodatkom zyska wrażenie jeszcze większej przytulności.

Aktywne filtry