Łóżka tapicerowane 160x200 - cena | Sklep EMWO Meble

Łóżka tapicerowane 160x200

Łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni. Gdy dobierzemy je „z głową” zapewnimy sobie sen optymalny, idealny stan dla kręgosłupa i siły do pokonywania każdego ciężkiego dnia. Łóżkiem, jakie nasza firma proponuje do dość sporych pomieszczeń sypialnianych jest łóżko tapicerowane 160x200. Posiadamy szeroki wachlarz propozycji łóżek w tym rozmiarze. Od łóżek tradycyjnych, klasycznych, po nowoczesne z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

 Łóżko tapicerowane 160x200 szare

Sporym zainteresowaniem cieszą się nasze łóżka tapicerowane 160x200 w odcieniu ponadczasowej szarości. Odcień ten daje ogrom możliwości aranżacyjnych, ponadto potęguje wrażenie przytulności w sypialni. Tkaniny jakimi obijamy łóżka w tym odcieniu to welur, wysokiej jakości skóra ekologiczna bądź odporna na zniszczenia i przetarcia tkanina tapicerska o nazwie sawana.

Łóżko tapicerowane 160x200 nowoczesne

Oprócz łóżek trakcyjnych i ponadczasowych wprowadziliśmy do naszej oferty także łóżka tapicerowane nowoczesne, z ciekawymi ramami pozbawionymi kątów prostych, wbudowanymi w wezgłowia wygodnymi poduchami czy z obniżonymi ramami uwydatniającymi wysokie materace. Pragniemy aby każdy zwolennik nowoczesności znalazł w naszym sklepie coś dla siebie.

Łóżko tapicerowane 160x200 led

Wśród łóżek nowoczesnych w rozmiarze 160x200 można spotkać też takie unikaty, które w ramę bądź w wezgłowie mają wbudowane oświetlenie LED obsługiwane za pomocą pilota. Paleta barw, jaką można zastosować przy użyciu pilota jest bardzo bogata. Wszystko zależy od tego, jaki klimat chcemy wprowadzić w danym momencie do naszej sypialni. Pilot jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zrezygnować z dodatkowego oświetlenia w postaci lamp nocnych. Warto też zaznaczyć, że wbudowane w nasze tapicerowane łóżka ledowe podświetlenie nie wiąże się z wyższymi rachunkami za energię elektryczną.

Łóżko tapicerowane 160x200 granatowe

Oprócz szarości, kolorem który cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów jest granat. Kolor, dzięki któremu przy użyciu czerwonych i białych dodatków wprowadzimy styl marynarski w naszej sypialni ale nie tylko. Granat jest ponadczasowy, świetnie komponuje się z wieloma odcieniami. Ponadto jest prosty do utrzymania w czystości. Tkaniny, w jakich łóżka tapicerowane 160x200 możemy w tym odcieniu spotkać w naszym sklepie to welur, tkanina tapicerska o nazwie sawana czy wysokiej jakości skóra ekologiczna.

Aktywne filtry