Łóżka Tapicerowane z Materacem 90x200

Łóżka Tapicerowane z Materacem 90x200

Praktycznie każde łóżko tapicerowane z materacem 90x200, które znalazło się w ofercie naszego sklepu to modele o niesamowitym designie, komforcie użytkowym na najwyższym poziomie i z praktycznymi rozwiązaniami niemającymi sobie równych, a na które nasi klienci zwracają bardzo dużą uwagę.

Łóżko tapicerowane z materacem 90x200 cena

Nadrzędna zasadą, którą kierujemy się dobierając asortyment sklepowy jest zdanie naszych klientów. Przeprowadzamy liczne ankiety, wywiady telefoniczne bądź po prostu pytamy w bezpośredniej rozmowie o zdanie na temat naszego towaru. Chcemy być na bieżąco z wymaganiami wszystkich naszych klientów bądź potencjalnych klientów. Chcemy wprowadzać towar wysokojakościowy, do produkcji którego używane są materiały z najwyższej półki. Tylko taki produkt będzie cieszył swoim stanem długie lata po dokonanym zakupie. Naszą dewizą jest zaoferować towar wysokojakościowy za najniższą na rynku cenę.

 

Łóżko tapicerowane z materacem 90x200 producent

Jesteśmy producentem mebli już od wielu lat.  Wprowadzając produkty do wyposażenia wnętrz do naszego sklepu zawsze wszystko szczegółowo analizujemy. Chcemy aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego posiadamy łóżka przeznaczone zarówno do większych pomieszczeń, jak i do pomieszczeń sypialnianych mniejszych, gdzie każdy metr kwadratowy ma zasadnicze znaczenie. Stąd łóżka tapicerowane z materacem w rozmiarze 90x200. Są one unikatowe pod względem designu, komfortu wypoczynku oraz z praktycznymi rozwiązaniami tak istotnymi na co dzień.

Łóżka w tym rozmiarze oprócz stosunkowo niskiej ramy i komfortowego zagłówka posiadają także pojemniki na pościel, będącymi jednocześnie dodatkowym miejscem do przechowywania. Pojemniki umieszczamy albo pod stelażem z materacem albo w ramach mebli w postaci proporcjonalnie rozmieszczonych szuflad. Oba rozwiązania cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, stąd tyle modeli z takim praktycznym rozwiązaniem.

Kolory łóżek w omawianym rozmiarze będące w sprzedaży to ponadczasowe biele, eleganckie czernie, ciepłe i przytulne beże, odważne granaty czy morskie turkusy oraz popiele w odcieniach od jasnych po ciemne. Wszystkie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych i prezentują się w sypialnianym wnętrzu oszałamiająco.

Tkaniny, jakie wybieramy do obicia naszych tapicerowanych łóżek z materacem w rozmiarze 90x200 to przeważnie potęgujący wrażenie przytulności welur, wysokogatunkowa włoska skóra ekologiczna czy tak samo wysokogatunkowa tkanina o nazwie sawana. Wszystkie są odporne na potencjalne zniszczenia i przetarcia oraz bardzo proste do utrzymania w czystości. Zdajemy sobie sprawę, że nasze łóżka z materacem 90x200 poprzez swój niewielki gabaryt bardzo często są wybierane do pokoju nastolatka. Stąd szybkie metody pielęgnacyjne są bardzo ważne.

 

Łóżka tapicerowane z materacem 90x200 opinie

Na podstawie zebranych od klientów informacji wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku. Klienci są zachwyceni naszymi modelami łóżek tapicerowanych z materacem w rozmiarze 90x200. Dodatkowym ich atutem jest opcja zakupu takiego łóżka z materacem. W opcji podstawowej sprzedajemy łóżko z materacem kieszeniowym o grubości 16 cm i twardości opatrzonej symbolem H3. Jest to materac hipoalergiczny i antyroztoczowe, bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Zapewnia maksymalny komfort snu poprzez idealne dopasowanie się do pozycji ciała śpiącego. Materac dba więc o kondycję kręgosłupa. Materac posiada pokrowiec uszyty z tkaniny obiciowej i niepikowanej z zamkami błyskawicznymi wszytymi z trzech  stron. Jest to praktyczne rozwiązanie pozwalające szybko zdjąć pokrowiec zawsze, gdy będziemy chcieli go wyprać.

 

Aktywne filtry