Opinie

Twoja opinia została prawidłowo wysłana, dziękujemy!
Wyślij swoją opinię o naszym sklepie
Napisz opinię
Captcha
33 Opinie -
0 1 2 3 4 (4,8/5)
Materac jak za tą cenę to rewelacja. myślałem, że jakość będzie kiepska ale jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam
Napisane przez , Katowice (5/5
07-11-2019
dobry lozka dobry cena
Napisane przez , PRASZKA (5/5
06-11-2019
zgodnie z ofertą polecam
Napisane przez (5/5
05-11-2019
Odbierałem osobiście 3 łóżka w jednym z magazynów sklepu w Kluczborku. Obsługa bardzo pomocna i bez marudzenia załadowała mi towar na busa. Po złożeniu łóżek texas i arizona stwierdzam, że wasze ceny chyba są za niskie. W tych największych sklepach jakość jest taka sama a cena 2 x większa. Polecam i jak za takie pieniądze tylko brać.
Administrator:
Dziękujemy za opinię 😊
Napisane przez , Wrocław (5/5
05-11-2019
Łóżko Modena Led po złożeniu nie wygląda źle ale przed to jak by ktoś je robił w przydomowym warsztacie. Otwory w listwach na śruby porozwiercane. Jeden otwór w ogóle nie spasował ze śrubą. Materiał rozerwany - na szczęście na elemencie, którego nie widać. Regulacja wysokości nogi pod stelażem wpadła do środka. Stelaż - porażka. Po trzecim wypadnięciu listew z plastików, wymieniłem na stelaż ze starego łóżka. Jedyne co w tym łóżku jest dobrze zrobione to oświetlenie LED.
Administrator:
Panie Michale, Bardzo dziękujemy za opinię. To pierwsza taka cenna uwaga do łóżka MODENA LED od naszego klienta. Od samego początku łóżka cieszą się dużą popularnością i Pana komentarz jest dla nas troszeczkę zaskakujący. Czy zgłosił Pan reklamację? Pozdrawiamy zespól EMWOmeble
Napisane przez (3/5
04-11-2019