Nowoczesne i stylowe

Nowoczesne i stylowe

W naszym sklepie dostępne są nie tylko łóżka do sypialni. Posiadamy asortyment, dzięki któremu wyposażymy niemalże każde pomieszczenie w naszym domu i stworzymy tym samym wnętrze idealne, pełne ciepła i przytulności. 

W skład naszego zróżnicowanego i bardzo bogatego wachlarza mebli wchodzą fotele. Niejednokrotnie są to obok foteli dla tradycjonalistów nowoczesne fotele do salonu, krzesła tapicerowane nowoczesne czy fotele młodzieżowe nowoczesne. Dla aranżujących domowe biura przygotowaliśmy także nowoczesne fotele biurowe. Dla poszukujących krzesła do biurka pociechy uczącej się wprowadziliśmy krzesła tapicerowane utrzymane w ultranowoczesnej stylistyce.

Fotel nowoczesny design

Stelaż naszego niemalże każdego stylowego fotela został wykonany z litego drewna, a  siedzisko wypełniamy  sprężyną falistą oraz pianką, przez co jest bardzo wygodne. Fotel nowoczesny posiada komfortowe dla kręgosłupa i wysokie opacie, niejednokrotnie wraz z zagłówkami po obu stronach. Oparcie dla dodania dodatkowego szyku i klasy zostaje efektownie spikowane przy użyciu guzików tapicerskich w tej samej kolorystyce co całość. 

Fotel do salonu nowoczesny obijamy tkaniną tapicerską wysokiej jakości, oporną na zniszczenia i bardzo prostą do utrzymania w czystości. Proste czynności pielęgnacyjne pozwolą na cieszenie się długo po dokonanym zakupie nienagannym stanem obicia mebla. Prym wiedzie tutaj ponadczasowy i niewychodzący z mody welur. Tkanina bardzo prosta w pielęgnacji i o bardzo ciekawej fakturze. Przy każdorazowej próbie przeczesania tkaniny palcami zmienia swój odcień. 

Drugą z tkanin o bardzo dużej skali zainteresowania jest włoska skóra ekologiczna czy skóra naturalna. Obie są bardzo wytrzymałe i solidne, różnią się diametralnie ceną. Obie są gwarancją przydatności długie lata po dokonanym zakupie. Nowoczesne fotele wypoczynkowe obite wyżej wymienionymi tkaninami pozwolą na stworzenie wymarzonej aranżacji czy to salonu, czy to domowego biura, czy stylowej sypialni. 

Nowoczesne fotele skórzane to opcja luksusowa, która głownie wybierana jest do wyposażenia domowego gabinetu, gdzie komfort wyposażenia decyduje dla niektórych o jakości pracy. Zadbaliśmy także o obecność takich modeli foteli, aby każdy odwiedzający nas klient mógł znaleźć towar idealny dla siebie, który pozwoli wyposażyć mu pomieszczenie, tak jak to sobie wymarzył. 

 Jeśli chodzi o kolorystykę do wyboru klient ma różnorodne  i interesujące odcienie. Są to barwy od spokojnych, pastelowych, po intensywne i nasycone dla klientów bardziej odważnych, którzy stonowane barwy panujące we wnętrzu chcą przełamać jednym intensywnym odcieniem. 

Każdy nasz stylowy fotel  osadzony zostaje na nóżkach, wyższych bądź niższych. Potęguje to walory elegancji i klasy jaką mebel posiada ale jest też opcją praktyczną. W każdym momencie, gdy fotel będziemy chcieli przesunąć nie będzie nastręczało to większych trudności. 

W zestawach z fotelami bardzo często umieszczamy  otwierane podnóżki, obite tą samą tkaniną tapicerską i także na nóżkach, na przykład  z litego drewna. 

Nowoczesne fotele wypoczynkowe znajdujące się w naszej ofercie to meble o unikatowym kształcie, przyciągające spojrzenia nie tylko ze względu na design ale też poprzez maksymalny komfort wypoczynku, dający się poznać już po pierwszych minutach, podczas pierwszej próby siedzenia na fotelu. Każdy nasz fotel nowoczesny do salonu należy też do praktycznych. Pakowny podnóżek jest znakomitą przestrzenią do przechowywania, co jest bardzo istotną cechą dla naszych klientów. 

Fotele wypoczynkowe nowoczesne to odzwierciedlenie stylu, szyku i elegancji. Dzięki prostej formie i minimalistycznym charakterze przyciągną uwagę wszystkich, którzy w urządzanym wnętrzu chcą uzyskać unikatowy design. Barwy tapicerki do wyboru dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. W urządzanym pomieszczeniu mebel wprowadzi przytulny i niesamowity nastrój. 

Podczas produkcji zawsze dbamy o jakość materiałów, z których tworzymy nasz towar. Fotele salonowe nowoczesne wykonujemy  z dbałością o każdy najmniejszy element. Sama konstrukcja mebla to wytrzymałość na najwyższym poziomie, bowiem materiałem, który je tworzy jest niejednokrotnie lite drewno. Oparcie zostaje dodatkowo wzmocnione po obu zewnętrznych stronach. Dodaje to cech elegancji naszemu produktowi. Nasze nowoczesne fotele do pokoju posiadają siedzisko i oparcie  pokryte materiałem tapicerskim wysokogatunkowym i w kilkunastu odcieniach kolorystycznych do wyboru.  Fotel wygodny nowoczesny to także najniższa na rynku cena, a jakość z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, jaką zdołaliśmy przygotować dla Państwa. 

Aktywne filtry